Festiwal Indi 2009

Festiwal Indii 2009 nad polskim morzem jak co roku.
Organizatorzy zapraszają:

Tego lata na naszej scenie królować będzie Bharatnatyam i Kathak. W tej chwili, w dalekim Bombaju dyrektor artystyczny, wspaniały tancerz i nauczyciel Vaibhav Arekar przygotowuje swoją grupę kilkunastu tancerek do występów na naszej scenie. Wraz z nimi gościć będziemy również Susana, utalentowanego tancerza Kathak. W naszym programie będzie dużo pokazów solowych, ale nie zabraknie również większych widowisk tanecznych. Dla różnorodności przedstawimy również tańce folkowe Gujaratu.

Tradycyjnie przygotowujemy również nową premierę widowiska teatralnego dla naszych najmłodszych widzów. Tym razem będzie to historia porwania księżniczki Rukmini. Artyści występować będą w wielkich maskach i kolorowych strojach. Już dzisiaj zacznijcie myśleć o pamiątkowych fotografiach z postaciami ze sztuki.

Dla zdrowia wszystkich naszych festiwalowych gości pracujemy również nad naszymi warsztatami jogi. Na każdym z naszych festiwali będzie można wziąć udział w bezpłatnej sesji jogi. Niecodzienne pozycje ciała, pobudzą, dodadzą energii, zregenerują i zrelaksują każdego chętnego. W naszym namiocie dostępne będą stroje do ćwiczeń oraz maty, wystarczy więc zabrać ze sobą tylko trochę chęci.

Nasz kucharz pracuje również nad menu do naszego namiotu z pokazami gotowania. Praktyczne pokazy kuchni wegetariańskiej cieszą się ogromnym zainteresowaniem, postanowiliśmy więc poszerzyć menu i podzielić się z Państwem kolejnymi smakowitymi przepisami.

Czerwiec

27-28 Dźwirzyno
30 Ustronie Morskie

Lipiec
1-2 Ustronie Morskie
3-5 Kołobrzeg
7-9 Niechorze
10-12 Rewal
14-16 Pobierowo
17-19 Międzyzdroje
21-23 Mrzeżyno
30-31 Woodstock

Sierpień
1-2 Woodstock
7-9 Mrzeżyno
10-11 Pobierowo
12-13 Niechorze
15-17 Rewal
18-20 Ustronie Morskie
21-23 Kołobrzeg